Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Komentarze do artykułów w portalu

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez redakcja@jawnet » 12 sty 2014, o 21:17

W tym roku jaworznianie byli bardzo hojni. W sumie zebraliśmy kwotę około 77 723,67 zł. W tym 34 623,67 zł z licytacji aukcja.jaw.pl i około 43 100 zł z puszek. Dokładną kwotę poznamy za kilka dni. Dziękujemy.

Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez ceausescu@portal » 12 sty 2014, o 23:43

jak to jest ze za głupi klimatyzator zimą ludzie są w stanie zapłacić więcej niż za wycieczkę do sejmu. Może darczyńca " nieteges " Pozdrowienia dla wszystkich wspierających WOSP
Avatar użytkownika
ceausescu@portal
 
Posty: 41
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez marek978@portal » 13 sty 2014, o 09:15

Panie Franciszku. Na pana ręce składam gratulacje całemu sztabowi orkiestry i życzę jeszcze większych sukcesów w roku przyszłym.:mrgreen:
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez barton@jawnet » 13 sty 2014, o 10:28

A pro-katolicka Fronda, z naczelnym Terlikowskim na czele już atakuje, już kąsa. Nie może zdzierżyć kolejnego sukcesu WOŚP.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15263975,_Fronda___WOSP_przeznacza_tylko_54_proc__pieniedzy.html#MT

Brawo redakcja!. Jestem pełen podziwu, że ten "bb", jakim jest rynek, pokazał jeszcze raz, że to idealne miejsce do spotkań, pokazów i występów przy każdej okazji i okoliczności. :D

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez leman@jawnet » 13 sty 2014, o 12:20

Przy odrobinie dobrej woli, minimalnego poparcia ze strony urzędu miejskiego, na Rynku mogło być jeszcze lepiej

Cóż, obecnie Silbert prezentuje politykę partii z dziobem w logo. Taką maciarewiczowsko-pawłowiczoterlikowską
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez hawkmoon@portal » 13 sty 2014, o 13:18

Ale o co chodzi? Franek dostał od Rynku wszystko co chciał, prąd, nagłośnienie, oświetlenie, nawet niespecjalnie się gniewamy, że petardami uświnili nawierzchnię :D Więc proszę nie przyklejać nikomu gęby.
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez leman@jawnet » 13 sty 2014, o 15:33

Czy ja napisałem, że Franek czy ktoś tam czegoś nie dostał ? Albo robiono mu, im, czy komuś trudności ?
Uważam, że MCKiS mogło jakąś imprezę na rynku również zorganizować. Można choćby działanie telebimu sprawdzić..
Tak tylko na zasadzie wspominkowej z przed 10 lat..
http://bytom.naszemiasto.pl/serwisy/2012/140049,plac-przed-hala-sportowa-mckis-jaworzno-estrada-glowna-plan,id,t.html
http://www.niedziela.pl/artykul/24126/nd/Wielki-final-w-Jaworznie
wtedy jednak rządziła inna ekipa
Jak ktoś uświnił nawierzchnię Rynku to ma po sobie posprzątać. A po takim haśle, to ja oczekuję wycieraczek do obuwia w każdym z dostępnych wejść na Rynek..bo zacząłem się bać
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez seba@jawnet » 13 sty 2014, o 15:40

leman@jawnet.pl napisał(a):Przy odrobinie dobrej woli, minimalnego poparcia ze strony urzędu miejskiego, na Rynku mogło być jeszcze lepiej

Cóż, obecnie Silbert prezentuje politykę partii z dziobem w logo. Taką maciarewiczowsko-pawłowiczoterlikowską


Franek był odpowiedzialny za organizację imprezy i uważam że wyszła wyśmienicie.
Chcieliśmy (jako sztab) rynek - rynek dostaliśmy, chcieliśmy bibliotekę - Pani Dyrektor się zgodziła, MZNK wspomogło nas na aukcji i podczas imprezy, chcieliśmy podłączyć się do nagłośnienia - podłączono nas. Zrobiliśmy wielkie zamieszanie na rynku... nikt nie miał nic przeciwko. Dodatkowo dostaliśmy rondo które poszło za super cenę. Brakowało mi tylko telebimu - a tak poza tym to jestem zadowolony z przebiegu jaworznickiego finału.
Nie zauważyłem, aby miasto nam przeszkadzało (tu musiałby się wypowiedzieć Franek).

Może przy odrobinie pokory wobec tego co się dzieje, sam się w przyszłym roku zaangażujesz? Wtedy "napewno" będzie lepiej - przecież jesteś fachowcem w tylu dziedzinach :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez leman@jawnet » 13 sty 2014, o 16:34

seba;Trochę nie rozumiem twojego postu (po tym co napisałem powyżej).Wykonywanie swoich obowiązków, a wsparcie, to nie to samo.
Ty zapewne pamiętasz, kto był w sztabie organizacyjnym XII finału wośp ?

I na marginesie, pamiętam jak na XL sesji RM Franek prosił Prezydenta o rondo i sugerował licytację od 10tys. zł i chyba miał rację :)
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez barton@jawnet » 13 sty 2014, o 22:34

leman@jawnet.pl napisał(a):Cóż, obecnie Silbert prezentuje politykę partii z dziobem w logo. Taką maciarewiczowsko-pawłowiczoterlikowską


Nawet nie pisz takich głupot !. Myślisz, że PIS za pomocą samotnego i bezpartyjnego Silberta będzie chciało zagarnąć wszystkie sukcesy w mieście i wygrać wybory ?. Silbert koniem trojańskim Pisu w Jaworznie ?. Do tego nie można dopuścić !. Tylko jaka ta Polska, jakie to Jaworzno...komunistyczne wraz z PO czy kato-talibskie z Pisem ?.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron