Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Komentarze do artykułów w portalu

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez leman@jawnet » 15 sty 2014, o 08:32

barton; też mam dylemat z wyborem "jakie to Jaworzno ?"

barton@jawnet.pl napisał(a):.... samotnego i bezpartyjnego Silberta ....

Silbert nie odcina się od tego, że w nagłówkach internetowych stron, obok "Prezydenta Miasta Jaworzna" jest logo PiS, a np. europejskiej szmaty K. Pawłowicz brakuje. Dla mnie jest to co najmniej dwuznaczne
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez redbaron@portal » 15 sty 2014, o 09:37

^^
Można linka dla udowodnienia tezy prosić? Dorabianie Silbertowi pisowskiej gęby po tym jak pogonił rydzykowych oszołomów - obecnie Skutecznie dla Jaworza, składające się z dwóch większych panów i jednej pani - jest delikatnie mówiąc nadużyciem.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez julcia33@portal » 15 sty 2014, o 14:43

A kto w tym roku wylicytował rondo ????
julcia33@portal
 
Posty: 257
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wstępne wyniki WOSP w Jaworznie

Postprzez staszek32@portal » 15 sty 2014, o 18:19

Na jednym z portali internetowych ktoś poruszył bardzo ciekawą, etyczna kwestię .


frank zappa

popieram pomysł wspierania szpitali przez WOŚP, bo wszyscy wiemy, że są one często niedofinansowane chociaż dużo się już w tej materii zmienia. Czytałem rozliczenia finansowe WOŚP oraz CARITASU i powiem, że bardziej ogólne i rodzące pytania są właśnie oświadczenia CARITASU? A wiemy przecież, że nie podlegają one tak rygorystycznym kontrola jak Owsiak.

Mnie bardziej interesuj także to kto zbiera te pieniądze? A w Jaworznie jak się okazuje za zbiórkę pieniędzy przeprowadzały osoby skazane prawomocnym wyrokiem sądowym?

staszek32@portal
 
Posty: 85
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron