Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Komentarze do artykułów w portalu

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez redakcja@jawnet » 10 sty 2014, o 13:53

Członek zarządu województwa śląskiego Arkadiusz Chęciński w rozmowie dla naszej redakcji przedstawia szczegóły dotyczące wsparcia dla projektu GALENA. Odnosi się też do informacji prasowych na temat rzekomego blokowania inwestycji budowy galerii handlowej Galena w Jaworznie.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez siux1@portal » 10 sty 2014, o 15:06

Dlaczego pani redaktor nie zwróciła uwagi Panu Chęcińskiemu, że to nie prezydent zbiera podpisy, tylko mieszkańcy. A to jest tutaj spora różnica. Na rękę Wam, zeby nieprawda była nieprawdą? Komuś znów zależy, zeby prerzydenta obarczyć o czarny PR? Czyli dalszy ciąg bazowania na kłamstwach tego sławetnego medium?
Poza tym pan Chęciński wypowiedź swoją opiera tylko o portal Parkiet, a nie bierze pod uwagę wypowiedzi pani Prezes PA Nova dla Naszego Miasta.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez barton@jawnet » 10 sty 2014, o 16:03

Warto przeczytać. Pozwoliłem sobie wyciąć z FB. Nie wszyscy maja tam konto, a warto przeczytać co Prezes firmy ma do powiedzenia. Tam wyraźnie pisze o oddolnej inicjatywie podpisów. Reszta tekstu też jest niezwykle obiecująca. :D


Obrazek
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez netkuba@portal » 10 sty 2014, o 16:07

I co na to Pan mARSZAŁEK?, barton zapodaj linka do tego profilu, z którego wziąłeś ten dokument :)
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez barton@jawnet » 10 sty 2014, o 16:09

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez redbaron@portal » 10 sty 2014, o 16:38

Próby zakrzyczenia rzeczywistości i wybielenia działaczy PO prowadzone przez CT są żenujące. Im bardziej próbujecie tłumaczyć, tym bardziej gmatwacie i skłaniacie myślących ludzi do ciężkich podejrzeń, że za tym wszystkim nie stoi zaledwie nieudolność, głupota i naiwność. Że powody robienia z poważnych przedsiębiorców pętaków mają podłoże w polityce i biznesie politycznym.

Pan poseł w oczach traci miasto. Stracił w nim władzę, stracił poparcie, w zastraszającym tempie traci elektorat uderzając celnie jakby miał zaprogramowaną misję samobójczą. Ciekawe jak się z tego wytłumaczy przed zwierzchnikami. Przecież musiał się już gęsto tłumaczyć z kandydata, który to "ja p..., nie wiem", z jego narkotykowej przygody, z kolejnej kandydatki, która miała problemy z malwersacjami w pewnej publicznej instytucji...
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez maksimus-75@portal » 10 sty 2014, o 17:09

Coś czuję, że ta Galena skończy się dla Was Panowie z magistratu galerami;)Być może się mylę, ale cała ta sprawa zalatuje... Ten lobbing, ta nerwowość... Wydaje mi się to nie możliwe, ale władza ma to do siebie, że gubi ludzi:(
Avatar użytkownika
maksimus-75@portal
 
Posty: 338
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez netkuba@portal » 10 sty 2014, o 17:17

Czy to dziwne, że chcemy mieć w mieście kino/galerie?
Dodam, że Jaworzno jest ostatnim z 2 miast w PL o tej liczbie mieszkańców bez galerii...
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez brawojasiu@portal » 10 sty 2014, o 17:20

będzie galeria będą i pewnie galerianki:D
brawojasiu@portal
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Arkadiusz Chęciński o Galenie i programie JESSICA

Postprzez nemo@portal » 10 sty 2014, o 17:24

powiem tak - nie dziwię się GALENIE (PA NoVA) , że dziękuje za wsparcie - bo bez niego prywatny inwestor będzie musiał zapłacić więcej za kredyt - nie wiem ile ale zapewne kilka mln więcej.
A więc niezaprzeczalnie zyska (my z tego zysku zapewne nie skorzystamy). Oczywiście jestem za tym by centrum handlowe powstało na placu po Kościuszce. Tylko nie rozumiem tej całej krucjaty.
Mam pytanie (hipotetyczne oczywiście) JAKBY mi (Józefowi B. - ZWYKŁEMU przedsiębiorcy) bank odmówił udzielenia kredytu na preferencyjnych warunkach (albo nie dostałbym dotacji), na wybudowanie warsztatu, gdzie zatrudniłbym kilka osób:
czy ktoś bez mojej wyraźnej wcześniejszej prośby, tak z własnej inicjatywy, bezinteresownie - wystąpił z petycjami o danie mi takiego kredytu. Zapewniam was że nikt. A sytuacja podobna - tylko kwota jaką może zyskać przedsiębiorca większa. Czemu mam takie wrażenie - że jesteśmy wpuszczani w jakieś "maliny". miłego weekendu wszystkim życżę
nemo@portal
 
Posty: 131
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości