Prezes P.A. Nova o Galenie: „Nie chcę przesądzać, ani na tak, ani na nie”

Komentarze do artykułów w portalu

Prezes P.A. Nova o Galenie: „Nie chcę przesądzać, ani na tak, ani na nie”

Postprzez redakcja@jawnet » 9 sty 2014, o 13:36

Prezes P.A. Nova Ewa Bobkowska w wywiadzie dla nas informuje iż decyzje odnośnie budowy Centrum Handlowego Galena jeszcze nie zostały podjęte. Mają się w tej sprawie odbyć kolejne spotkania.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Prezes P.A. Nova o Galenie: „Nie chcę przesądzać, ani na tak, ani na nie”

Postprzez marek978@portal » 12 sty 2014, o 18:21

Skoro na wzór Krakowa budujemy już planty(Barbakanu budować nie musimy), ale Błonie by sie przydały. PRPONUJĘ BŁONIE !!! zamiast Galeny.
marek978@portal
 
Posty: 160
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Prezes P.A. Nova o Galenie: „Nie chcę przesądzać, ani na tak, ani na nie”

Postprzez leman@jawnet » 16 sty 2014, o 00:29

Jak to wysłuchałem, to jak jakiś Tomasz czy x.Gut powiedziałem do siebie; nie uwierzę jak nie zobaczę!

pani Bobkowska powiedziała "od 00:51 do 01:33"
....konstrukcja finansowa była taka, że opierała się o kredyty Jessika, więc teraz, noo, zobaczymy, zobaczymy jak się sprawa potoczy, to jest kredyt na dzisiaj, zasada jest taka, że jest to "wibur" minus 2,5% ale nie mniej niż 1% czyli na dzisiaj "wibur" który jest tam chyba w okolicach 2,4 no to wychodzi że kredyt jest 1%. Kredyt udzielany na 15 lat zakładając no negatywny scenariusz jeżeli "wibor" nam za 5 lat skoczy, nie wiem na 8% no to minus 2,5% to jest dalej 4,5% no wogólee Jessika to nie jest dotacja tylko po prostu niżej oprocentowany kredyt. Myślę, że w styczniu powinna się sprawa wyjaśnić.....


1. Pani prezes, co do kredytu Jessika! - REGULAMIN FINANSOWANIA PRZEZ BANK OCHRONY ŚRODOWISKA S.A. PROJEKTÓW MIEJSKICH W RAMACH INICJATYWY JESSICA http://www.bosbank.pl/index.php?page=3456.
Pożyczka i Kredyt, to jak "krzesło" i "krzesło elektryczne". W zasadzie bez różnicy kto i co pod tyłek podsuwa

2. .."na dzisiaj "wibur" który jest tam chyba w okolicach 2,4..."
Pani prezes spółki giełdowej; może pani nie wiedzieć ile wynosił WIBOR3M (w dniu rozmowy był- 2,650), bo zmienia się on codziennie o godz. 11.00. Ale nie wierze, że jako prezes spółki notowanej na giełdzie, nie wie pani ile wynosi aktualna stopa referencyjna http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/dzienne/stopy_archiwum.htm
Nie wierzę, że pani nie wie, że jakby WIBOR był poniżej obecnej stopy 2,5%, toby? toby było "pranie pieniędzy przez banki" .

3. Pani prezes, pani magister; ..
8% - 2,5% = 5,5% -(pięćprzecinekpięćdziesiątych)
Dla pani ; ..."to jest dalej 4,5%..." ????? Pani prezes, w Jaworznie nawet radna z PiS umie liczyć !
..." ja umię proszę pana liczyć .... kilka to jest do 10.." (cytat p.R.Gacek z XL sesji RM )

Dla jasności jestem za budową Galerii w Jaworznie. Ale Galerii, a ne surrogatu zarządzanego przez ..4,5%
I wiem, że teren po Kościuszce jest własnością prywatną, a 15,5 mln zł. juz przejedliśmy
http://www.jaw.pl/video/show/7391
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Prezes P.A. Nova o Galenie: „Nie chcę przesądzać, ani na tak, ani na nie”

Postprzez tomaszsedor@portal » 16 sty 2014, o 02:20

marek978@poczta.jaw.pl napisał(a):Skoro na wzór Krakowa budujemy już planty(Barbakanu budować nie musimy), ale Błonie by sie przydały. PRPONUJĘ BŁONIE !!! zamiast Galeny.


Może na hałdzie (nieoficjalnie Góra Kościuszki) powstanie nowy UM, czyli Wawel?
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości

cron