Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Komentarze do artykułów w portalu

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez redakcja@jawnet » 3 sty 2014, o 14:08

Cały czas trwają prace związane z jaworznickimi plantami, które będą zlokalizowane w pobliżu galerii handlowej „Galena”. Aktualnie na terenie po kopalni „Kościuszko” powstały już ścieżki i zasadzono drzewa. Zamontowano również oświetlenie, które w najbliższym czasie powinno już zostać podłączone do prądu.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez barton@jawnet » 3 sty 2014, o 18:14

VII część Gwiezdnych Wojen w Galenie. Nie mogę się doczekać.:D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez reddragon@portal » 3 sty 2014, o 19:33

Ja bym się tak nie cieszył już Hobbita mieliśmy oglądać w Galenie :D
reddragon@portal
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez wodnik78@jawnet » 3 sty 2014, o 19:51

to jest chyba jedyna galeria o której sie tylko mówi, ba nawet ma strone na facebooku i w jakich godzinach bedzie otwarta a jeszcze nie zaczeli prac :) Nie obiecujcie GW bo juz obiecywali Hobbita i nic z tego nie wyszło, jak znam życie to termin otwarcia i tak pewnie sie przesunie poraz kolejny bo termin jest mało realny. Oby tylko kino było bo wiele sie mówiło o nim, czesc ludzi robi sobie nadzieje ze nie bedzie trzeba do Sosnowca czy Katowic dojezdzać a być może okaże sie ze bez kina bedzie ;) a tu juz jeden Helios zamkneli w Katowicach.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez muniek@portal » 3 sty 2014, o 20:02

Nie zamknęli, tylko im nie przedłużyli umowy na wynajem, co nie znaczy ze nie będą w supersamie
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez wodnik78@jawnet » 3 sty 2014, o 20:07

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie zamknęli, tylko im nie przedłużyli umowy na wynajem, co nie znaczy ze nie będą w supersamie


Na jedno wychodzi bo i tak go juz tam nie ma. Podobno w supersamie ma być helios ale tez czytałem ze multikino planowało tez tam kolejne kino otworzyć.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez barton@jawnet » 3 sty 2014, o 20:09

Wodnik przecież dobrze wiesz, że kino w mieście będzie zależne od klientów. Jeśli w Jaworznie odrodzi się chęć umawiania się do kina, ceny będą przystępne, to kino będzie miało zysk. A zysk to podstawa. Ja pamiętam jeszcze jak w niedzielę moje dzieci latały na poranki do Sasanki :). I to było fajne. Wiem , ze teraz każdy ma kablówkę, dvd, internet ale nic nie zastąpi klimatu kina, fotele, pełno ludzi, ściemnianie światła, Polską Kronikę Filmową i nareszcie ...film na wielkim ekranie :).
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez wodnik78@jawnet » 3 sty 2014, o 20:45

barton@jawnet.pl napisał(a):Wodnik przecież dobrze wiesz, że kino w mieście będzie zależne od klientów. Jeśli w Jaworznie odrodzi się chęć umawiania się do kina, ceny będą przystępne, to kino będzie miało zysk. A zysk to podstawa. Ja pamiętam jeszcze jak w niedzielę moje dzieci latały na poranki do Sasanki :). I to było fajne. Wiem , ze teraz każdy ma kablówkę, dvd, internet ale nic nie zastąpi klimatu kina, fotele, pełno ludzi, ściemnianie światła, Polską Kronikę Filmową i nareszcie ...film na wielkim ekranie :).



Wiadomo. Zreszta kino juz wie jak sobie jeszcze zarobic jak jest mniejsza frekwencja. Np. na gastronomi :) Zapomniałeś jeszcze o unoszącym sie zapachu nachosów, popcornu + karmel, omawianiu dalszego ciągu przez osoby drugiej osobie jak i bloczku reklamowym ;) nie takie rzeczy widziao sie jeszcze podczas seansu :) Nocne maratony filmowe tez maja swoj urok.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez gunner1978@portal » 3 sty 2014, o 20:51

Z Sasanka byl taki problem, ze wlasciciel ja mial tylko po to, by doprowadzic do likwidacji. Mam na mysli tutaj Silesia Film. Zero inwestycji, zadnego remontu, a filmy srednio 3 tygodnie po Katowicach i Sosnowcu. Mimo ze SF mial tez tam swoje kina, tylko Jaworzno traktowal po macoszemu. Teraz zapewne bedzie sieciowka, czyli o przystepnych cenach mozna zapomniec. Bedzie standard, czyli 22zl w tygodniu i 24zl w weekend
Avatar użytkownika
gunner1978@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Galena ma być gotowa do końca 2015 r. Planty w budowie

Postprzez misiek552@portal » 3 sty 2014, o 22:41

"Na wzór plant krakowskich":shock:. Panie Tosza puknij się pan w łeb:?:. Jeszcze powiedzcie że powstanie cóś na wzór Barbakanu po konsultacjach z mieszkańcami:|. Świat się kończy:evil:
misiek552@portal
 
Posty: 87
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron