Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Komentarze do artykułów w portalu

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez hawkmoon@portal » 1 sty 2014, o 13:51

Dodam, że zrezygnował, żeby my różne indywidua nie wytykały :D
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez redbaron@portal » 1 sty 2014, o 15:59

Gazeta puszcza kolejny list zatroskanego obywatela, a ja wciąż nie dostałem odpowiedzi - czy to pisze ten sam Bochenek, który jako działacz ZSMP kradł na budowie osiedla młodych w Ciężkowicach i był skazany za przestępstwa gospodarcze?

Wiem, że mu się już skazanie zatarło, ale chyba nie w pamięci? Pytam się.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez 07@portal » 2 sty 2014, o 07:46

Szanowny Redbaronie ,skoro jesteś taki nerwowy a niejaki Bochenek nie chce na Twoje pytania odpowiadać ,to prawda jest taka .Bochenek ze spółdzielnią w Ciężkowicach miał tyle co nic. Był w tym czasie młody ,pracował a KWK Jaworzno i mógł sobie pogadać dużo mniej,jak dzisiaj.Słyszałeś,że gdzieś dzwonili ,tylko nie wiesz w którym kościele.Pomyliłeś przyjacielu z gościem ,który miał sprzęt kopał rowy swoje jeszcze z jednym pracownikiem Zakładu energetycznego odsiedział i już dawno nie żyje . I tyle w tej sprawie
07@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez waldorf@portal » 2 sty 2014, o 08:29

07, daj spokój, nie ma komu odpowiadać. Temat jest znany nie od dziś, zakończył się dawno temu i wkładanie tam nazwiska Bochenek jest zagrywką, której niepowstydziłby się Kurski. Wstyd redbaron.
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez netkuba@portal » 2 sty 2014, o 09:48

redbaron, jeśli to co piszesz jest prawdą, to CT już sięgnęła prawdziwego dna...
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez netkuba@portal » 2 sty 2014, o 09:55

hawkmoon - jakieś źródło?, bo nie mogę znaleźć strony wiadomej spółki ;)
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez brawojasiu@portal » 2 sty 2014, o 14:26

czytam to forum od dawna i przyszedł chyba czas żeby coś od siebie też napisać
- prezydent po naciskach wielu niezadowolonych zrezygnował z funkcji w MPO, a co myślał że nikomu to nie będzie przeszkadzać że sam się mianował na ciepłą 7 tys posadkę? naprawdę tak prawy człowiek nie widział w takim działaniu nic sprzecznego z etyką i sumieniem? jeżeli faktycznie zrezygnował to ciężko to gdziekolwiek odszukać, sama strona Veolii i MPO uległa transformacji i nie ma już jakichkolwiek danych o członkach zarządu spółek, przypadek? a czy zamierza także oddać te kilkaset tys zł zarobione w MPO?
- w ciągu ostatniego półrocza na tym forum miał miejsce wysyp nowych userów, których jedynym celem jest pisanie w samych superlatywach o prezydencie oraz szkalowanie każdego kto preydenta się czepa, słusznie czy nie słusznie, przypadek?

takim przykładem jest redbaron, internetowa menda której zadaniem jest uwalenie każdego kto uderzy w pawełka, jego wszystkie cenne przemyślenia znajdziemy w zaledwie 10 tematach, wszystie dotyczą obrony jaśnie pana i napieprzania na radnych, mieszkańców i bochenka, w myśl złotej maksymy - obrzucać tak długo błotem aż się w końcu coś przylepi

takie redbarony i jogurty (ten akurat szczekał w drugą strone) to wysyp sezonowy i teoretycznie można o nich poprostu zapomnieć, jednak nie bez powodu wyciągam tych dwóch konkretnych gamoni/gamoniów (obie poprawne), bo mam dziwne przeczucie że obaj odszczekają swoje internetowe bluzgi

do jogurta już dotarło, ucichł i czeka na nieuchronne, została jeszcze druga magistratowa szczekaczka
brawojasiu@portal
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez netkuba@portal » 2 sty 2014, o 15:11

Ironia losu, user który ma 1 posta pisze o wysypie nowych :ugeek::ugeek::ugeek:
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez brawojasiu@portal » 2 sty 2014, o 15:16

kiedyś musiał być ten pierwszy raz
możesz się mnie czepiać jak moje 50 następnych postów będzie takich samych:oops:
myślałem że zakapujesz że ci userzy zaistnieli tylko w jednym celu, widać było to zbyt trudne
brawojasiu@portal
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Moje kochane Jaworzno-list do redakcji

Postprzez netkuba@portal » 2 sty 2014, o 15:38

Jakby Ci to powiedzieć, uderz w stół, a nożyce się odezwą.
O moje rozumowanie się nie bój, dobrze widzę obie grupy, jednak zapomniałeś o redaktorach CT, którzy wspomnianych przez Ciebie userów przebijają o 100% jak nie więcej ;).
Co do Twojej osoby - wybacz, ale jak ktoś zakłada konto i zabiera od razu głos w sprawach politycznych to wygląda to dziwnie ;).
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 23 gości

cron