Monitoring zarejestrował pobicie na rynku

Komentarze do artykułów w portalu

Monitoring zarejestrował pobicie na rynku

Postprzez dawcamocy@portal » 28 gru 2013, o 10:03

Czasami, na przykład w takich przypadkach brakuje mi komuny. Tacy pierdoleni bohaterzy kopiący w czterech leżącego nie mieliby racji bytu. A teraz co? Jak nie byli karani dostaną 3 lata w zawiasach i dalej będą sobie śmigać po ulicach na bani i szukać zaczepek - kogo by tu sklepać, najlepiej jednego góra dwóch przeciwników, żeby mieli szansę w czwórkę.
Wszystkim polecam kupno gazu pieprzowego - 50zł a sprawia cuda. Nie tacy terminatorzy beczą po dostaniu tym w mordę.

Do chłopaków - życzę zdrowia i nie martwcie się kiedyś trafią na takiego, po spotkaniu z którym będą pluć zębami.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Monitoring zarejestrował pobicie na rynku

Postprzez memomem@portal » 28 gru 2013, o 10:40

siux1@poczta.jaw.pl napisał(a):Wydaje mi się, że słuszna jest czy była obawa S. Kusia. Lepiej być ostroznym z pokazywaniem twarzy w naszym prawnym porządku.
A co do szybkości wymazywania twarzy to żaden problem zrobić to na zdjęciach, co jak widać zrobiła tu policja. Każde dziecko w paincie to potrafi. Trudniej na materiale video - ruchomym i chyba tu jest różnica i chyba o to chodziło S Kusiowi. Wyobrażam sobie jaka burza by byla, kiedy naczelnik by wydał materiał i zostałby on opublikowany. Z tego chyba by sie nie wygrzebał bez przykrych konsekwencji. Zaznaczam - nie bronię, ale próbuję na zimno spojrzeć na całość. A ponieważ TV jaworznicka szuka najdrobniejszych motywów żeby się przyczepić, to trzeba brać to pod uwagę.


Zastanawia mnie jedno -nagranie z monitoringu ma też policja, bo przygotowała tak "profesjonalnie" obrobione fotki... Dlaczego więc policja nie przekazała redakcji samego nagrania? Czyżby uznali że bez obrabiania nie mogą przekazać? ? No ale nie widzę żeby redakcja miała pretensje do policji...
Wychodzi więc na to że jeśli policja odmawia to jest ok, ale jeśli już robi to urząd to jest zamach na wolność prasy i cenzura...
A mnie tu po prostu śmierdzi osobistą niechęcią panów redaktorów do urzędu...
memomem@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Monitoring zarejestrował pobicie na rynku

Postprzez dasiu91@portal » 29 gru 2013, o 15:19

Kasza Nie pierdol bo huja wiesz ... Nie jestem kibicem i ziomki odemnie tez nie wiec przestań pociskac hujowiny była solówka przed tym zdarzeniem i jeden z nich nie dał sobie rady z ziomkiem odemnie i zadzwonił po kolegów oto cała sytuacja . Na przyszłość nie wpierdalaj sie jak gówno wiesz pozdro .
dasiu91@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Monitoring zarejestrował pobicie na rynku

Postprzez barton@jawnet » 29 gru 2013, o 16:06

E...to ja myślałem ze to była, jak redakcja pisze "bandycka napaść" a tu się okazuje ze to gówniarze się pobili. Jeden drugiemu rozlał piwo, czy potrącił jego dziewczynę ?. Pewnie gdyby ziomal od ciebie nie dawał rady, to ty byś wtedy kopał leżących, a w wolnej chwili dzwonił po swoich ziomali. Jak to łatwo dziś zostać bandytą. Kiedyś to trzeba było się mocno starać, a na takie miano długo "pracować".
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron