Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Komentarze do artykułów w portalu

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez wodnik78@jawnet » 29 gru 2013, o 19:08

Z powodu jakiego zagrożenia wejście jest tylko od strony pocztowej ? Zamiast zrobic chociaż dwa wejścia to trzeba kółko robić aby wejśc na rynek. Troche to dziwne urozmaicenie sylwestra ale co zrobić, wkońcu wszystkie strony muszą sie bawić ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez barton@jawnet » 29 gru 2013, o 19:12

Nie widziałem plakatu, ale słyszałem, że wejścia i wyjścia z trzech stron : Od biblioteki, Słowackiego i Mickiewicza. Być może to tylko plotki. Najwyższy czas aby ktoś tutaj z UM rozwiał wątpliwości i odpowiedział na nasuwające się pytania. Hawkmoon do roboty ;).
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez wodnik78@jawnet » 29 gru 2013, o 19:16

barton@jawnet.pl napisał(a):Można być złośliwym i powiedzieć, że Prezydent Silbert w końcu dał kasę na fajerwerki i na zabawę sylwestrową. Wprawdzie zespoły nie są z górnej półki, ale jak to się mówi...darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby. Można nie być złośliwym i cieszyć się z tej oferty. Przecież to pierwszy Sylwester na nowej płycie naszego rynku. Być może dlatego znalazły się jakieś skromne fundusze na ten cel. Jak dla mnie szkoda, że nie wolno wnosić szkła. Z drugiej strony, sprawdziłem regulamin obowiązujący w Krakowie. Niestety brzmi podobnie. Dla mnie atrakcją jest SPA, fajerwerki i odnowiony rynek. Potem już tylko odliczanie...4..3..2..1.. i będziemy mieć nowy rok. Wcześniej będziemy mieć okazję zobaczenia zamknięcia kapsuły czasu, którą być może ludzie otworzą za 100 lat.


21:30 – koncert Basi Janygi z zespołem
22:30 – koncert zespołu Universe
23:40 – zamknięcie w płycie rynku Kapsuły Czasu, pokaz sztucznych ogni
00:10 – koncert zespołu Sztywny Pal Azji






Obrazek



Jestem ciekaw jak np. ochrona bedzie wychwytywac osoby z szampanem i gdzie bedą składać te butelki :) Bo przecież wiadomo nie od dziś że na różnego rodzaju imprezy ludzie wnoszą np. alkohol.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez barton@jawnet » 29 gru 2013, o 19:19

Podobno szampan ma się lać w fontannach i skoczkach zamiast wody, więc wnosić nie trzeba.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez jaw90@portal » 30 gru 2013, o 00:27

barton@jawnet.pl napisał(a):Nie widziałem plakatu, ale słyszałem, że wejścia i wyjścia z trzech stron : Od biblioteki, Słowackiego i Mickiewicza. Być może to tylko plotki. Najwyższy czas aby ktoś tutaj z UM rozwiał wątpliwości i odpowiedział na nasuwające się pytania. Hawkmoon do roboty ;).

To chyba się przesłyszałeś... ;) Polecam obejrzeć jeszcze raz ten materiał od jaw.pl.

Podzielam jednak Twoje zdanie, że wejścia powinny być trzy (od tych właśnie naturalnych dróg dojścia). Z pewnością będzie przez to głupie zamieszanie.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez esjot@portal » 30 gru 2013, o 01:14

Uroczysty pogrzeb kapsuły czasu będzie miał charakter kameralny, jak rozumiem, bo scena raczej zasłoni ekran na którym moglibyśmy to zobaczyć live. Szkoda, to już drugi wielki pochówek w tym dziesięcioleciu owiany tajemnicą.
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez kocioqwik@portal » 30 gru 2013, o 10:09

...Przypomnijmy, że w tym roku odbędzie się Sylwester na rynku, podczas którego wystąpią: Basia Janyga – wokalistka, której nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, zespół Universe w składzie: Henryk Czich, Wojciech Wesołek, Damian Filipowski, Marek Kopecki, Grzegorz Krzykawski, Roman Jońca ...

Chyba jednak znajomość naszych lokalnych wykonawców nie jest najlepszą stroną autora tego materiału:idea:. O ile sobie przypominam Roman Jońca gra z Janygą, a nie jak podano w materiale członkiem Universe.:ugeek:
kocioqwik@portal
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez kj@portal » 30 gru 2013, o 11:07

kocioqwik@poczta.jaw.pl napisał(a):...Przypomnijmy, że w tym roku odbędzie się Sylwester na rynku, podczas którego wystąpią: Basia Janyga – wokalistka, której nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać, zespół Universe w składzie: Henryk Czich, Wojciech Wesołek, Damian Filipowski, Marek Kopecki, Grzegorz Krzykawski, Roman Jońca ...

Chyba jednak znajomość naszych lokalnych wykonawców nie jest najlepszą stroną autora tego materiału:idea:. O ile sobie przypominam Roman Jońca gra z Janygą, a nie jak podano w materiale członkiem Universe.:ugeek:

Od 2003 roku, jeden z siedmiu członków zespołu muzycznego Universe co i tak nie zmienia faktu że oprawa muzyczna tej imprezy jest do d...
Avatar użytkownika
kj@portal
 
Posty: 157
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 30 gru 2013, o 22:06

Ja zajrzę na rynek w sylwestra. Zobaczę, które knajpki i kawiarnie będą otwarte choćby po to aby sprzedawać zwykłą, ciepłą herbatę. Zespoły są pewnie takie, które chciały zagrać. W końcu Sławpol mógł się pośliznąc w terminie i rynku na czas nie oddać.
A przy okazji: Avast na jaw.pl wykrywa mi konia trojańskiego: JS:Redirector-BJB spakowanego gzipem.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Sylwester na rynku – kapsuła czasu już gotowa

Postprzez dawcamocy@portal » 31 gru 2013, o 00:21

Mamy świetne jaworznickie Domowe Melodie, zespół, który robi w Polsce mega karierę, no ale cóż, lepiej zaprosić gwiazdy, o których większość nie słyszała. Czegóż się można spodziewać po tym niezwykle rozrywkowym mieście, to i tak się szarpnęli, że jest cokolwiek.

Innych planów i tak nie mam więc pewnie zajrzę, fajerwerki obejrzeć, bo dzieciaki uwielbiają.

Szkła wprowadzać nie można, a jak wygląda sprawa na przykład z piwem w puszce?
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron