List: Pod choinkę zdań kilka

Komentarze do artykułów w portalu

List: Pod choinkę zdań kilka

Postprzez redakcja@jawnet » 25 gru 2013, o 13:47

Przed nami święta Bożego Narodzenia. Za paręnaście godzin siądziemy do wigilijnej wieczerzy, będziemy się dzielić opłatkiem i składać sobie życzenia. Świąteczny czas od wieków uznawany jest za czas spokoju. Czas, w którym winny zamilknąć swary, a dobro winno otoczyć nas wszystkich. To prawda i tak być powinno.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

List: Pod choinkę zdań kilka

Postprzez redbaron@portal » 25 gru 2013, o 16:37

Nędza moralna wycieka z pana, panie Bochenek. Gdybym był katolikiem, to bym nadstawił drugi policzek, ale ani nim nie jestem, ani z władzą wspólnego nic nie mam poza tym, że cenię sobie to co dokonała przez ostatnie 11 lat, więc za te insynuacje, zwykłe kłamliwe schamienie odwinę pięknym za nadobne.

Czy nie jest pan tym samym Bochenkiem, działaczem ZSMP i PZPR, który został w latach osiemdziesiątych skazany za przestępstwa gospodarcze przy budowie osiedla mieszkaniowego? I siedział parę lat w więzieniu za to? Za złodziejstwo władzy?

Może oskarża pan innych o czyny, jakich sam by pan dokonywał na ich stanowisku, bo taki ma pan charakter, poziom kutury, uczciwości i styl działania? Ja tylko zadaje pytania. Może pan zaprzeczyć rzecznikiem albo osobiście.
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

List: Pod choinkę zdań kilka

Postprzez user1@portal » 25 gru 2013, o 17:27

No właśnie, święta to czas spokoju, w czasie którym powinny ucichnąć kłótnie, a nie sprzyja temu czepianie się różnych głupot i robienie z tego afer.

Nie, wypłaty dla urzędników pewnie nie były zagrożone - to źle?

Wspomniane pytanie pojawiło się w liście o wypłatach dla nauczycieli:
http://www.jaw.pl/articles/show/3105

Ogólnie wypłaty dla nauczycieli nie były zagrożone, bo prezydent na nie pieniądze miał, choć z drugiej strony - po tym, jak radni zablokowali jego projekt i zaczęli mieszać w budżecie, to faktycznie ktoś mógłby pomyśleć, że są zagrożone.
Avatar użytkownika
user1@portal
 
Posty: 315
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

List: Pod choinkę zdań kilka

Postprzez siux1@portal » 25 gru 2013, o 23:00

Nie dość, że chronologia jest zupełnie zaburzona, bo list opublikowany 25 grudnia mówi o tym, ze wigilia dopiero będzie, to tematyka i wydźwięk są typowe dla osoby zupełnie nieszanującej tradycji chrześcijańskiej. Trzeba być wyjątkowo perfidnym człowiekiem, żeby wigilę mieszac do polityki. Ciekaw jestem jakie pieniądze bierze za pełnienie swojej funkcji autor listu i jaki procent czynszu mieszkańcy oddaja jako daninę dla tego pana. myślę że nieźle sobie zycje z grabieżczych opłat za mieszkania i za ich eksploatację. Sam sporo płacę a spróbowałbym spóźnić sie z przelewem. Zaraz by mnie postraszono eksmisją i zajęciem mojego wynagrodzenia.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

List: Pod choinkę zdań kilka

Postprzez barton@jawnet » 26 gru 2013, o 10:42

Pan Bochenek. Ja przypuszczam, że 80 % członków spółdzielni nie wie kto to jest ten pan, i co on w spółdzielni robi. Może ma zamiar startować na radnego, stąd te "listy do redakcji" ?. Jakieś przedpole trzeba sobie zrobić. Niech jeszcze jakieś swoje zdjęcia zaprezentuje publice. Jak się kiedyś pojawią na słupach, to będzie bardziej rozpoznawalny. Każdy powie..."ach to ten od obniżenia cen za śmieci i wody, i od podnoszenia czynszów w spółdzielni mieszkaniowej."...


Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

List: Pod choinkę zdań kilka

Postprzez baba@portal » 27 gru 2013, o 18:05

Uderz w stół a nożyce się odezwą-Bochenek napisał prawdę i proSilbertowcy toczą pianę, jeszcze pół roku chłoptasie.
baba@portal
 
Posty: 72
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

List: Pod choinkę zdań kilka

Postprzez markus63@portal » 27 gru 2013, o 18:54

baba@poczta.jaw.pl napisał(a):Uderz w stół a nożyce się odezwą-Bochenek napisał prawdę i proSilbertowcy toczą pianę, jeszcze pół roku chłoptasie.
I kto to będzie tym nowym wybawcą??? nadobna dzieweczko.
markus63@portal
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

List: Pod choinkę zdań kilka

Postprzez aniolkipis@portal » 27 gru 2013, o 19:10

markus63@poczta.jaw.pl napisał(a):
baba@poczta.jaw.pl napisał(a):Uderz w stół a nożyce się odezwą-Bochenek napisał prawdę i proSilbertowcy toczą pianę, jeszcze pół roku chłoptasie.
I kto to będzie tym nowym wybawcą??? nadobna dzieweczko.


Jej odbiło. Za pół roku są wakacje;), a ona chyba liczy na "śmigło dla Tatr w J-nie":(
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 30 gości

cron