Gratulacje panie prezydencie

Komentarze do artykułów w portalu

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez redakcja@jawnet » 23 gru 2013, o 10:08

Wiele osób mi zarzuca, że jestem złośliwy i  bezkompromisowy. Może i jest w tym trochę racji, lecz potrafię być również miły i ugodowy. Okres świąt Bożego Narodzenia szczególnie nadaje się do przyjęcia takiej postawy. Zacznę zatem od gratulacji dla gminy Jaworzno, która wygrała ze mną pierwszy proces za felieton pt. „To pani jeszcze żyje?”.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez jaw90@portal » 23 gru 2013, o 11:14

Panie Matysik, co to za brednie... Cały ten artykuł to kompletne bzdury nie na temat. Sąd nie skazał pana za ujęcie się w sprawie dotyczącej jednej z mieszkanek Jaworzna, jak pan próbuje sugerować, tylko za wierutne kłamstwa, których się pan dopuścił w tamtym paszkwilu. Niech pan oprzytomnieje.
Avatar użytkownika
jaw90@portal
 
Posty: 920
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez barton@jawnet » 23 gru 2013, o 11:54

Jakie "kłamstwa" ?. Przecież to tylko wyrok w sprawie jednej, domniemanej wypowiedzi. Ja czekam na kolejne, bo to chyba nie koniec wzajemnego obrzucania się inwektywami.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez janusz66@portal » 23 gru 2013, o 16:10

Ten człowiek nazywa się dziennikarzem? i to rzetelnym :ugeek: Chyba se popuszczę. Kolejny paszkwil i próba wybielenia się przed czytelnikami i udowadniania że to Silbert jest zły. Człowieku było by lepiej jak byś zamilkł bo ty się do tej roboty nie nadajesz. Przez twoje usta przechodzą tylko kłamstwa, kłamstwa, nie domówienia, nie domówienia, insynuacje, insynuacje.
Na marginesie. Gdzie byli pseudo-dziennikarze w sobotę kiedy granit przed kościołem w centrum był śliski jak nie dawno na rynku? Gdzie był dziennikarzyna który powinien to nazwać bublem? Nadmienię że dzisiaj ok 6.00 rano w okolicach Azotki na jezdni była śliska maź, toć to też bubel jest. To jest rzetelność w/g Matysików. Rzygać się chce.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez dziabong71@portal » 23 gru 2013, o 19:01

Panie Józefie ... święta już niebawem ... daj se chłopie siana, a pierdół już nie wypisuj i faktów nie przeinaczaj. Podziel się opłatkiem z najbliższymi, dodatkowe nakrycie przygotuj ... może dla jakiejś biednej samotnej osoby się przyda (np Pani Genowefy). Wszystkiego dobrego na nachodzące święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok ;)
Avatar użytkownika
dziabong71@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 23 gru 2013, o 22:21

Dziennikarskim obowiązkiem byłoby napisać, nie że pani Genowefie odebrano normalny dojazd do domu ale, że wspomniany dojazd ona jednak posiada. Choć może niezbyt wygodny. Przynajmniej ja tak to odczytuję. Sam mam sąsiadów, którzy sami tak podzielili swoją działkę, że wygodniej byłoby im dojeżdżać przez moje włości. Żaden sąd nie zasądzi jednak służebności przejazdu skoro sąsiedzi mają dostęp do swojej działki z innej strony. I tyle w temacie. Dlatego kolejną poruszoną kwestią powinna być właśnie opinia sąsiadów o pani Genowefie. I tego mi w tej "dziennikarskiej dobroczynności" brakuje.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez rajddakar@portal » 24 gru 2013, o 00:29

Dziennikarska dobroczynność jest po to żeby odwrócić uwagę od sedna sprawy, za którą red. Matysik został skazany. Gdyby cała uwaga redaktora skupiła się na losie Pani Gieni pewnie sprawy by nie było, ale że wplątał w to prezydenta, na dodatek "cytując" i ganiąc za to czego Silbert nie powiedział to finał sądowy znamy.
Wiem, święta idą ale jakoś nie poddaję się "łagodnej" odsłonie red. Matysika - zobaczymy jak będzie już po świętach i która maska będzie w użyciu.
rajddakar@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez szymonk@jawnet » 24 gru 2013, o 09:07

:roll:
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gratulacje panie prezydencie

Postprzez gunner1978@portal » 24 gru 2013, o 15:04

rajddakar@poczta.jaw.pl napisał(a):... Wiem, święta idą ale jakoś nie poddaję się "łagodnej" odsłonie red. Matysika - zobaczymy jak będzie już po świętach i która maska będzie w użyciu.


jak to jaka? napewno nie ta, ktora zalozyl z okazji świąt
Avatar użytkownika
gunner1978@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości

cron