Wysyp kolizji i wypadków

Komentarze do artykułów w portalu

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez redakcja@jawnet » 18 gru 2013, o 14:58

W ciągu ostatnich kilku dni doszło do kilku kolizji i wypadków na terenie naszego miasta. 16 grudnia na ul. Krakowskiej doszło do zderzenia czołowo-bocznego samochodów renault megane i honda jazz. Prowadzący renault 62-letni jaworznianin nieprawidłowo wykonał manewr zmiany pasa ruchu i uderzył w hondę prowadzoną przez 37-letnią kobietę. Sprawca zdarzenia i dwóch pasażerów z jego pojazdu trafiło do szpitala. Mieli obrażenia, które wymagały hospitalizacji. Wszyscy uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Teraz sprawa trafi najprawdopodobniej do sądu.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez jawman@portal » 19 gru 2013, o 13:47

No tak. Niektórzy nie biorą poprawki na to, że jest zima i trzeba uważać.
Nie wspominając już o tym co było wcześniej. Znowu seria wypadków spowodowana przez a raczej z winy mieszkańców cabanowa. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez kasza@portal » 21 gru 2013, o 22:37

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):No tak. Niektórzy nie biorą poprawki na to, że jest zima i trzeba uważać.
Nie wspominając już o tym co było wcześniej. Znowu seria wypadków spowodowana przez a raczej z winy mieszkańców cabanowa. :D


a skąd taka pewność?? prowadzisz jakieś statystyki czy to tylko wydumane przez ciebie określenie?? Tak samo mogę powiedzieć mieszkańcy Mysłowic, Katowic czy sosnowsia. że to SJ-tki powodują u nich najczęstrze kolizje czy wypadki. Jeżeli można o coś ciebie prosić, choć to próżna prośba nie wypowiadaj się na temat którego nie znasz inie masz nic do powiedzenia
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez jawman@portal » 23 gru 2013, o 08:14

kasza może na tej twojej elektrowni rządzisz jakimiś pracownikami natomiast tutaj to ty sobie możesz porządzić swoimi gaciami.
załóż sobie swoje forum i tam wtedy rób cenzurę. :|
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez kasza@portal » 23 gru 2013, o 09:13

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):kasza może na tej twojej elektrowni rządzisz jakimiś pracownikami natomiast tutaj to ty sobie możesz porządzić swoimi gaciami.
załóż sobie swoje forum i tam wtedy rób cenzurę. :|


widać nie rozumiesz różnicy pomiędzy krytyką a cenzurą. podobno posiadasz wyższe wykształcenie a nie nauczyli ciebie czytać ze zrozumieniem. Dziwna ta twoja uczelnia:|
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez barols10@portal » 23 gru 2013, o 10:03

Akurat troche prawdy w tym jest,ja już od paru osób słyszałem że ludzie na KCH nie umią jeżdzić a ci z Sosnowsi to już wogóle kosmos..
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez jawman@portal » 23 gru 2013, o 10:20

kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):
widać nie rozumiesz różnicy pomiędzy krytyką a cenzurą. podobno posiadasz wyższe wykształcenie a nie nauczyli ciebie czytać ze zrozumieniem. Dziwna ta twoja uczelnia:|


Ciekawe któż to ci kaszko przekazał o mnie takie informacje związane z moim wykształceniem i uczelnią.
Ale zgadza się. Mam wyższe wykształcenie. Tak że ten co ci to przekazał - dobrze ci przekazał. :D
Za to po tobie ciężko wyczuć jakie masz wykształcenie. I w sumie mnie to niezbyt interesuje.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez kasza@portal » 23 gru 2013, o 23:11

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
kasza@poczta.jaw.pl napisał(a):
widać nie rozumiesz różnicy pomiędzy krytyką a cenzurą. podobno posiadasz wyższe wykształcenie a nie nauczyli ciebie czytać ze zrozumieniem. Dziwna ta twoja uczelnia:|


Ciekawe któż to ci kaszko przekazał o mnie takie informacje związane z moim wykształceniem i uczelnią.
Ale zgadza się. Mam wyższe wykształcenie. Tak że ten co ci to przekazał - dobrze ci przekazał. :D
Za to po tobie ciężko wyczuć jakie masz wykształcenie. I w sumie mnie to niezbyt interesuje.


nie ważne kto przekazał mi o tobie informacje.ale są one prawdziwe. Nie chciałem początkowo wierzyć,że z ciebie taki burak,ale z każdym twoim, wpisem utwierdzam się w tym przekonaniu.Twoja almamater powinna się wstydzić,że coś takiego wypuściła na ryek pracy:ugeek:
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez leman@jawnet » 23 gru 2013, o 23:54

barols10@poczta.jaw.pl napisał(a):Akurat troche prawdy w tym jest,ja już od paru osób słyszałem że ludzie na KCH nie umią jeżdzić a ci z Sosnowsi to już wogóle kosmos..

dzisiaj jeździłem po Jaworznie, wpierw samochodem na blachach WI, potem na blachach SJ i jeszcze autem na blachach PZL
w których zakątkach kosmosu jest moja "buraczana galaktyka" odpowiednia do mych umiejętności? :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Wysyp kolizji i wypadków

Postprzez esjot@portal » 24 gru 2013, o 01:06

Kierowcy nie dzielą się na tych z SJ,SO,KCH,SM,WI,DW,PO,EL... ale na mądrych i głupich jak mawiał klasyk.
Avatar użytkownika
esjot@portal
 
Posty: 252
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości

cron