Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Komentarze do artykułów w portalu

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez redakcja@jawnet » 9 gru 2013, o 12:56

W minionym tygodniu w Koźminie zakończyła się budowa sieci wodociągowej. Wraz z nowym wodociągiem w dzielnicy zmienił się kierunek i sposób zasilania. Teraz mieszkańcom dostarczana jest woda bezpośrednio produkowana w Jaworznie.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez lechleszek@portal » 9 gru 2013, o 18:09

MPWiK najlepsza spółka w Polsce i na Świecie,w zbieraniu nie do końca należnej im kasy.Kto się budował ten wie.Jak chcesz mieć wodę i kanalizację ,której sieć przebiega przy Twojej posesji.To:albo dostaniesz te media za 3 lata( czekaj tatka latka) ,albo zrobimy ci od ręki,ale na twój koszt.MPWik Jaworzno.Chciałbym tak zarabiać pieniądze.Niestety nie mogę się zgodzić na lizanie najjaśniejszemu, ani też na to,że dobrze jest dziś, a jak będzie jutro to będziemy się martwić.Działanie wbrew prawu, wcześniej czy później, nawet w tak dzikim kraju jak Polska zostanie ocenione ,a winni pociągnięci do odpowiedzialności.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez lechleszek@portal » 9 gru 2013, o 18:14

Cieszmy się,że budujemy wodociągi i ,że jest woda ( na pustyni nie wszędzie).Chwała wodociągom i jej Prezesowi .
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez barton@jawnet » 9 gru 2013, o 18:15

Jogurt po co zmieniłeś nicka, skoro po twoich debilnych wypowiedziach i tak idzie Cię wyczuć na kilometry ?.


Ach, wiem !. Nie dostałeś jeszcze wezwania od sądu, i myślisz, że wszystkich tu zmylisz. Niedoczekanie. Sprawa nabrała rozmachu. W tym tygodniu dostaniesz papierek.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez lechleszek@portal » 9 gru 2013, o 18:32

Nogi mi się zatrzęsły.Bartonie( Richardzie Burtonie, jak to dumnie brzmi) nie rób mi tego.Przecież to ,że nie można być bardziej debilnym niż Ty wszyscy wiedzą ,chciałbyś tego dowodzić przed sądem? Szkoda czasu, Wysokiego,a w sprawach piwnych nieomylnego prezydium, bo tylko przed takim mógłbyś dowodzić swoich racji i to już przed 23:00
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez barton@jawnet » 9 gru 2013, o 18:40

Tak myślałem, że to ty.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez barton@jawnet » 9 gru 2013, o 18:41

Tak myślałem, że to ty. Ukrywasz się przed sądem, policją, czy przed szukającymi Cię lekarzami ?. :ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez lechleszek@portal » 9 gru 2013, o 18:50

Przed Tobą Burtonie ."Prawdziwa cnota ,Krytyk się nie boi". Jak się chce udowadniać swoje racje, to trzeba mieć argumenty , a nie inwektywy.
Avatar użytkownika
lechleszek@portal
 
Posty: 74
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez jogurt@portal » 9 gru 2013, o 19:22

barton@jawnet.pl napisał(a):Tak myślałem, że to ty. Ukrywasz się przed sądem, policją, czy przed szukającymi Cię lekarzami ?. :ugeek:


jak zawsze sie mylisz to nie ja. Nie mam tyle czasu jak Ty, tobie płaca za wpisy mnie niestety nie.


Ostatnio bardzo ciekawy zrobiłes wpis zniesławiajacy lekarzy, w mojej rodzinie jest wielu trudniących sie tym zawodem, poczuli sie znieważani twoim wpisem...

Barton masz swój świat żyj w nim na całego, nie chce Ci przeszkadzać w kreowaniu twojej historii
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Mieszkańcy Koźmina piją jaworznicką wodę

Postprzez barton@jawnet » 9 gru 2013, o 19:33

Twoje insynuacje są poniżej rynsztoku.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości