Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Komentarze do artykułów w portalu

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez redbaron@portal » 30 lis 2013, o 10:10

Pani Mirko, co pani opowiada... Ręce opadają. Eeee... Krysiu-c, ale chyba nie ma pani nic przeciewko, żeby się zwracać prawdziwym imieniem. Teraz taka jest linia redakcji?
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez krysia-c@portal » 30 lis 2013, o 10:36

redbaron - o linę redakcji zapytaj redakcję. Ja ci wyzdradzę ci, na imię mam Janeczka, tak możesz do mnie pisać. Imię według mnie piękne i niespotykane imię. Pozdrawiam redbarona:-
krysia-c@portal
 
Posty: 558
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez redbaron@portal » 30 lis 2013, o 10:43

Cóż za skromność pani Mirko. Rzeczywistość jest gołym okiem widoczna. Choćby przy okazji akcji z gołoledzią. Przypomnieć kolejność zdrarzeń?
Próbujecie kreować rzeczywistość systemem rodzinnym. Dotąd myślałem, że listy do redakcji z danymi do wiadomości redakcji pisuje tylko ojciec redaktor. A tu chyba trzeba orzyjąć, że jeszcze rodzina jest zaangażowana. W ten sposób tworzycie równoległą rzeczywistość. Niestety tak bardzo odległą od tego co widać za oknem, że już dawno straciliście wiarygodność. Najgorsza rzecz jaka mogła się przydarzyć dziennikarzowi.
Proszę nie zaprzeczać. Król jest nagi
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez krysia-c@portal » 30 lis 2013, o 10:51

redbaron jeśli masz jakieś problemy i sprawy do redakcji to do nich pisz listy a nie do mnie:) Ja listów nie pisze bo nie mam potrzeby i tyle.
krysia-c@portal
 
Posty: 558
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez anna83@portal » 30 lis 2013, o 14:14

staszek32@poczta.jaw.pl napisał(a):Dokładnie czasem należy ugryźć się w język. Pan Kaczmarczyk chyba się lekko zapomniał gdzie jest? Słowne potyczki ubliżanie i ten "perfidny uśmieszek" kiedy to miał przez chwilę satysfakcję, że się komuś odgryzł? Czy takich przedstawicieli, którzy lekceważą innych chcemy mieć w radzie miasta. Z tego nic dobrego nie wyniknie dla nas mieszkańców Jaworzna. Przykre jest, że radnym z platformy i lewicy chodzi tylko o politykę nie o miasto.


Masz rację, nie chcemy takich przedstawicieli którzy obrażają i lekceważą innych, dlatego prezydenta który ubliża ludziom, też nie chcemy. Nic z tego dobrego dla nas mieszkańców Jaworzna nie wyniknie. Jak sam napisałeś ;)
anna83@portal
 
Posty: 45
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez staszek32@portal » 30 lis 2013, o 14:37

Zgadza się dlatego wierze, że mieszkańcy Jaworzna zapamiętają radnym platformy, lewicy i psl te chore i durne pomysły. Te przepychanki, to blokowanie przyszłych inwestycji, zabieranie pieniędzy z utrzymania cmentarza, zieleni. Zabieranie pieniędzy z promocji m.in. z organizacji światełka, na które potem w perfidny sposób przekazują pieniądze. Nie dopuszczanie podczas sesji do dyskusji mieszkańców i innych radnych itp. Wiesz jak to się nazywa? Łamanie podstawowych praw demokracji, hipokryzja i dwulicowość. A może jest to działanie pod dyktando bossów politycznych? Posłów, senatorów, którym ubzdurało się, że chcą teraz rządzić w Jaworzne. Ale zaraz czy oni siedząc w Warszawie zrobili coś dla Jaworzna? Nie przypominam sobie.
staszek32@portal
 
Posty: 85
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez siux1@portal » 30 lis 2013, o 14:42

Nie chcemy? W czyim imieniu sie wypowiadasz. Aaa, chyba, ze jesteś towarzyszką, z czasów, kiedy do ludzi się mówiło na "WY Mów więc za sebie tylko i wyłacznie. Obraziłas sie na jakieś słowo prezydenta, ? pewnie cię ubodło. Że powiedział o kimś nieokreslonym, że jest głupi? No to uderz w stół - nie masz czystego sumienia, skro wzięłas to do siebie.
A ja wolę prezydenta, który umie postawić na swoim, który jest dobrym przywódcą, a nie ciepłą kluchą, albo partyjnym aparatczykiem. Dziękuję za kogoś na tym stanowisku, kto jest pogrobowcem komuchów, dziękuję również takim, którzy mają w swoch szeregach wielbicieli zegarków. Dziekuję za tych, którzy obsadzają wszystkie stanowiska w województwie niekoniecznie kompetentnymi osobami. Dziękuję też za takich, którzy w jeden dzień są przyjaciólmi, a nazajutrz zdradzają, tak jak to działo się własnie teraz u nas. Nasz poseł przyjaciel przeydenta przez kilkaście lat, dziś knuje za plecami intrygę. Sory, ale wysiadam z takiego pociągu. Wolę mocnego, czasem trudnego w kontakcie, ale konsekwentnego Silberta. Dzięki niemu nie musze sie wtstydzić swojego miasta. A z powodu POLEWICY cały dorobek miasta może legnąć w gruzach.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez janusz66@portal » 30 lis 2013, o 14:48

anna83@poczta.jaw.pl napisał(a):
staszek32@poczta.jaw.pl napisał(a):Dokładnie czasem należy ugryźć się w język. Pan Kaczmarczyk chyba się lekko zapomniał gdzie jest? Słowne potyczki ubliżanie i ten "perfidny uśmieszek" kiedy to miał przez chwilę satysfakcję, że się komuś odgryzł? Czy takich przedstawicieli, którzy lekceważą innych chcemy mieć w radzie miasta. Z tego nic dobrego nie wyniknie dla nas mieszkańców Jaworzna. Przykre jest, że radnym z platformy i lewicy chodzi tylko o politykę nie o miasto.


Masz rację, nie chcemy takich przedstawicieli którzy obrażają i lekceważą innych, dlatego prezydenta który ubliża ludziom, też nie chcemy. Nic z tego dobrego dla nas mieszkańców Jaworzna nie wyniknie. Jak sam napisałeś ;)


Anno tylko że ja np wolę Silberta z ciętym językiem ale inwestującego w rozwój miasta, niż złotoustego przemiłego prezydenta nie mającego pomysłu na rozwój miasta (drugiego nazwiska nie wymieniam bo nie mam pojęcia kto będzie kontr-kandydatem)Miłą aparycją nikt nie zbuduje drogi, chodnika, rury z wodą, placu zabaw itp Ale masz rację nie powinno się to zdarzać ani prezydentom ani radnym, idąc tam powinni mieć grubą skórę.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez janusz66@portal » 30 lis 2013, o 15:02

marek978@poczta.jaw.pl napisał(a):Janusz66. Ty kompletnie nie wiesz o co chodzi. Wysokość podatków uchwala się właśnie w listopadzie, a nie w innych miesiącach. To teraz jest czas na uchwalanie budżetu, a podatki są składową budżetu. A że Wysoka Rada zaproponowała ich zmniejszenie........

Marku zastanów się Ty co piszesz. Ja wiem że obniżenie podatków będzie skutkowało w przyszło rocznym budżecie mniejszymi wpływami. Przed nami nowa perspektywa unijnych dotacji. Skoro chcemy żeby się miasto dalej tak rozwijało jak dotychczas, a może i lepiej to skąd weźmiecie pieniądze na wkład własny? Maltańczycy wam podarują? już raz Tarabuła na nich liczył. A na utrzymanie miasta też trzeba mieć, na inwestycje te nie dotowane też, na wypłaty nauczycieli, urzędników, szkół, przedszkoli też. I zdradzisz skąd na to wziąć. Najlepiej rzucić hasło pod publikę obniżyć podatki po to ładnie brzmi nie licząc się ze skutkami. Porozmawiaj z przedsiębiorcami zresztą czy to podatki miejskie są ich największą bolączką.
Avatar użytkownika
janusz66@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez siux1@portal » 30 lis 2013, o 15:03

P.S. do oprzedniego wpisu.
Może i prezydent ma cięty język, czasem ktoś go wyprowadzi z równowagi i czasem wygarnie co myśli. Ale potem wspólnie pracuje i nie wygląda na to, żeby był pamiętliwy. Ostatnio nieraz wzywał do rozsądku, o którym POLEWICA nie chce słyszeć.
Ale jak widze tego co to na sesje nie chodził, albo tego co ją teraz prowadzi niedospuszczając ludzi do głosu, to mnie szlag trafia. Ta zawziętość, to zacietrzewienie, ta złość, której nie potrzefią ukryć, ten strach przez tym, żeby ktoś nie powiedział publicznie o marności takich zachowań, Jak to widzę, to obrzydzeniem mnie napawa myśl, ze ktoś taki nieogładzony, niewychowany, mógłby rządzić naszym miastem. Zarówno POLEWICA, jak i PSLEWICA I POPSL utraciły i tak moje słabe do nich zaufanie. Mam nadzieję, ze w najbliższych wyborach zostaną odwołani bez podania przyczyn.
Avatar użytkownika
siux1@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 84 gości