Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Komentarze do artykułów w portalu

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez wodnik78@jawnet » 3 gru 2013, o 11:12

barton@jawnet.pl napisał(a):Na jedno dobrze, że odwołano panią Zuber. Nie wiedziałabyś do dzisiaj, że jest taki przedmiot w szkole, który uczyła się twoja córka. A to że musi brać korepetycje, to rzecz normalna. Nie wszystkie dzieci potrafią szybko wchłaniać wiedzę. Być może twoje dziecko nie należy do najlepszych uczni, czasami trzeba się pogodzić z tą świadomością. Historia, to jednak trudny przedmiot. Skoro pani Zuber ją źle uczyła, to po kiego na maturę z tego przedmiotu startuje. Już wiem !. Eureka !. Po prostu chciałaś tutaj kolejny raz panią Zuber zdyskredytować.

Większość lekarzy też pracuje na kilka etatów. Potrafią w miesiącu wyrabiać 600 godzin !. Jak myślisz. Są dobrymi lekarzami, czy taka ilość godzin całkowicie ich dyskredytuje ?. A może są to tylko godziny na papierze, potrzebne do listy płac ?. Myślenie nie boli. Pomyśl.



Rózni są lekarze bo wiadomo jak jest. Niektórzy są dobrzy a niektórzy to nawet recepty nie potrafią dobrze wypisać bo piszą w pospiechu. A do czego im sie spieszy. do kolejnej pracy ? Czasami jest tak ze i o dobrą godzine potrafia sie spóznić. Podobnie jest z nauczycielami. Niektórzy potrafią rózne rzeczy wytłumaczyć jak i jest dobry kontakt miedzy nauczycielem a uczniem a do niektórych to strach podejść :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez szpilka@portal » 3 gru 2013, o 14:38

barton!
Myślenie nie boli - sprawdziłam!:D
Nie wiem, czy wiesz, historia jest nieobowiązkowym przedmiotem na maturze. Jej wybór to dobra wola ucznia i trzeba ją dobrze zdać by dostać się na studia. Nie napisałam, że p. Zuber źle uczy (w końcu wybraliśmy Jedynkę!), chciałabym tylko dowiedzieć się jakie są wyniki maturalne z tego przedmiotu i to we wszystkich liceach. Czy to tajna informacja? Jakoś nie mogę na nią trafić.
Co do "wchłaniania" wiedzy przez moją pociechę - jesteśmy z niej dumni i jeśli chce się dodatkowo uczyć - pomożemy.
No i na koniec: trzymam się wątku, a ten dotyczy przecież p. Zuber. Jeżeli będziemy wypowiadać się w kwestii lekarzy - radnych i ich wywiązywania się z obowiązków zawodowych, z pewnością też włączę się do dyskusji.
Wbrew zwyczajom panującym na tym forum serdecznie pozdrawiam i życzę miłego popołudnia!:ugeek:
szpilka@portal
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez redbaron@portal » 19 gru 2013, o 18:37

Z tablicy fb Silberta:

"Nowa koalicja w Radzie Miejskiej - PO, WdJ i SdJ nie ustaje w "porządkowaniu" dotychczasowego "bałaganu" w mieście. Dziś w trakcie obrad komisji edukacji padł i został przegłosowany pozytywnie wniosek o odwołanie z funkcji przewodniczącej komisji, radnej Ewy Zuber. Zapewne w nieustającej trosce o polityczną poprawność, o którą niegdyś tak zabiegał pan poseł Wojciech Saługa i walczyli radni PO.
Nowym koalicjantom jak widać kompletnie puściły wszelkie hamulce. PO nas choćby i POtop, chciałoby się rzec!"
Partyjniactwo, standardy jak z bantustanu. Szanowna PO - idziecie na dno.


Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez rajddakar@portal » 19 gru 2013, o 19:50

Oburzenie w internecie trzeba przenieść do życia realnego, wielu mieszkańców jeszcze nie wie jakie standardy i zachowania stosuje Platforma z lewicą. I na tym koniku chcą pojechać Saługi, Chudziekiwicze, Burcze i reszta tego stadka. Czas zacząć otwierać oczy mieszkańcom. Gdzie jest szczyt tej degrengolady??

P.S. Do odejścia z Platformy podobno szykują się kolejni członkowie, w jaworznickim kole zrobi się chyba dużo miejsca. Może nawet w gabinecie posła Saługi za niedługo się wszyscy zmieścicie??
rajddakar@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez leman@jawnet » 20 gru 2013, o 08:38

Tematem podbitego wątku jest; odwołanie Zuber-porażka (jak sama pani nauczycielka, określiła swoje kompetencje w nauczaniu historii)

Obrazek

pedagogiczna lekcja kultury osobistej, odspawanego od stołka eksperta białoruskiej demokracji ..:P
kochaj bliźniego jak ....:ugeek:
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez barton@jawnet » 20 gru 2013, o 10:25

Ciekawe jak skomentujesz drugie z kolei odwołanie pani Zuber, tym razem z funkcji przewodniczącej komisji edukacji. Głosowanie miało miejsce na obradach w dniu 19.12.2013 (wczoraj). Oczywiście za była nowa koalicja : PO, WdJ i SdJ.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez marv@portal » 20 gru 2013, o 10:31

rajddakar@poczta.jaw.pl napisał(a):P.S. Do odejścia z Platformy podobno szykują się kolejni członkowie, w jaworznickim kole zrobi się chyba dużo miejsca. Może nawet w gabinecie posła Saługi za niedługo się wszyscy zmieścicie??


Oczywiście tylko kwestią czasu jest kiedy usłyszymy od tych wspaniałych ludzi oświadczenia typu "Ja z tym nie miałem nic wspólnego. W ogóle to nigdy nie byłem w platformie!" :) Na wszelki wypadek można zerknąć by nie zapomnieć http://jaworzno.platforma.org/aktualnosc/19813
marv@portal
 
Posty: 97
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez barton@jawnet » 20 gru 2013, o 11:35

Z twojego linku warto też odnotować, kto walczył aby utrzymać przywileje komunikacyjne dla radnych. :ugeek:

http://jaworzno.platforma.org/aktualnosc/19175
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Ewa Zuber odwołana z funkcji wiceprzewodniczącej RM

Postprzez leman@jawnet » 28 gru 2013, o 14:28

barton@jawnet.pl napisał(a):Ciekawe jak skomentujesz drugie z kolei odwołanie pani Zuber, tym razem z funkcji przewodniczącej komisji edukacji. Głosowanie miało miejsce na obradach w dniu 19.12.2013 (wczoraj). Oczywiście za była nowa koalicja : PO, WdJ i SdJ.


Trudno komentować, coś o czym się wie niewiele. Nie "transmitowano" to można tylko dywagować, że odwołali ją bo np. za często rozlewała kawę na dokumenty, albo się wstrzymała od zbiorowego różańca za tvTrwam, albo prykała, albo...W sumie nie wiem. :P

Wiem jednak na pewno, że na XL Sesja Rady Miejskiej, ta pani nie proszona, nie pytana, nie atakowana, nie przywoływana, tak sama od siebie, wypowiedziała się nie jako radna, tylko jak nauczyciel. I próbując poniżyć, zdeprecjonować swojego byłego ucznia złamała podstawy etyki zawodu nauczyciela!
Jako radna, może ta pani wygadywać bzdury, co i wg. mnie czyni. Jako nauczyciel już NIE.
Minął już miesiąc, emocje trochę opadły, a ja nigdzie nie znalazłem jakiejś refleksji czy odcięcia się od tej publicznej wypowiedzi, przez dyrekcję LO1 czy kuratorium. Ktoś sądzi, że Zuber-porażka "przyschnie"? pójdzie w zapomnienie ?
Jest jeszcze jeden aspekt tej sytuacji. Jakby ta pani miała przewodniczyć i wyznaczać standardy obradowania rajców, to mnie ciarki przechodzą. Wśród radnych jest troje lekarzy. Czy oni też zaczną łamać zasady etyki zawodowej na sesjach, jak uczyniła to pani nauczycielka?
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości

cron