Jaworzno tak! Ale jak?

Komentarze do artykułów w portalu

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez redakcja@jawnet » 26 kwi 2013, o 13:44

Zapraszamy do oglądania pilota pierwszego odcinka programu publicystycznego „Jaworzno tak! Ale jak?”. Będzie to program w którym rozmawiać będziemy o problemach mieszkańców naszego miasta. Chcemy aby publiczność brała czynny udział przy powstawaniu kolejnych odcinków.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez aksa73@portal » 26 kwi 2013, o 16:22

Trochę to dziwne wydaje mi się że odpowiednim miejscem byłaby biblioteka a restauracja to raczej jest miejscem gdzie idzie się po to aby coś zjeść a nie słuchać monologów.:!:
aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez kaspian@portal » 26 kwi 2013, o 16:57

Wacław chyba był głodny bo się bidok strasznie zamulał w tej zajawce.
Matysiki tropią układy, tworzą teorie spiskowe, to w związku z tym pytanie dlaczego nie krecą programu w 2ce, dworku, albo innej restauracji? stonowane wnetrze typu biblioteka, muzeum pasuje, a nie między talerzami.
kaspian@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez Anonymous » 26 kwi 2013, o 17:49

Witam, formuła jest otwarta i dopiero sie tworzy.

Miejscem miała być biblioteka ale to jest lepsze - nowe i neutralne.
Jest też wygodne do nagrywania i mogą w programach uczestniczyć mieszkańcy.

Kolejne tematy i terminy nagrań będą publikowane wcześniej, aby Państwo mogli przysłać pytania lub ewentualnie się pojawić na nagraniach.
Na kolejny odcinek sugerujemy temat budżetu obywatelskiego, ale prosimy o wpisywanie Waszych pomysłów.

Jesteśmy otwarci na propozycje !
Anonymous
 

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez wodnik78@jawnet » 26 kwi 2013, o 17:51

Jeśli kolejne odcinki również mają trwać tak długo to już lepiej sobie podziekować za tego typu program który nic nie wniesie, bo przez 5 minut to nic ciekawego czlowiek sie nie dowie. Po drugie, to zapraszacie ludzi do restauracji a zaproszonym gościom nie postawicie nawet szklanki ze zwykłą wodą, nawet stolika brak ;) A po trzecie to kto kręci programy publicystyczne w restauracji, chyba ze przy okazji chodziło również o reklame samej restauracji.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez aksa73@portal » 26 kwi 2013, o 18:01

Neutralna formuła ciekawie brzmi a może tak w parku przy fontannie.W bibliotece to by ludziom za bardzo kojarzyło się z Silbertem, a tak sprzymierzeniec sam się znalazł w postaci lokalu, pewno w zamian kiepska reklama w śmiesznej telewizji. Już widzę wieczór wyborczy w Trzech Bramach.:ugeek:
aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez Anonymous » 26 kwi 2013, o 18:05

Wodniku, to jest materiał pilotowy. Całość ma 28 min. docelowo ma mieć 20.
Pierwszy odcinek dzięki któremu będziemy pracować nad dalszą formułą.

Koncepcja jest taka że nie będzie żadnych stolików itd. Rozmówcy siadają obok siebie. Dlatego miejsca możemy zmieniać. (Mam ochotę na odcinek specjalny na rynku :)
Ja jestem nauczony że nie gardzę czyjąś gościnnością, jeśli to miejsce nam na ten cel użyczono to bardzo się z tego powodu cieszę i dziękuję.

Anonymous
 

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez Anonymous » 26 kwi 2013, o 18:20

akasa: normalnie nie odpowiadam na takie posty ale to mój projekt i czuje się zobowiązany go pilnować.

Nasza telewizja jest jaka jest, może się zmienić szybciej niż Ci się wydaje.

Zapewniam Cię że się zmieni - w naszej ofercie pojawią sie nowe programy, będziemy dostępni w nowych sieciach kablowych, cyfrowych itd. również poza blokami.

Telewizja to nie tylko My ale kilkanaście podmiotów które zrzeszamy.

Wiem, że Ci którym nasze poglądy się nie podobają woleliby gdybyśmy się wyprowadzili z miasta. Przeżyliśmy już rożnych prezydentów i rożne układy. Ale nie po to od 22 lat mamy misje firmy żeby się tym przejmować. Przypomnę "Aby miasto było lepsze".

Ten program ma być nowym forum do dyskusji. nie prowadzi go nikt z naszych ludzi (dziennikarzy).
Każdy będzie mógł być świadkiem nagrań. Wg. mnie to dobry pomysł - na program - na dobrym poziomie.

Anonymous
 

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez aksa73@portal » 26 kwi 2013, o 20:36

franek@poczta.jaw.pl napisał(a):akasa: normalnie nie odpowiadam na takie posty ale to mój projekt i czuje się zobowiązany go pilnować.

Nasza telewizja jest jaka jest, może się zmienić szybciej niż Ci się wydaje.

Zapewniam Cię że się zmieni - w naszej ofercie pojawią sie nowe programy, będziemy dostępni w nowych sieciach kablowych, cyfrowych itd. również poza blokami.

Telewizja to nie tylko My ale kilkanaście podmiotów które zrzeszamy.

Wiem, że Ci którym nasze poglądy się nie podobają woleliby gdybyśmy się wyprowadzili z miasta. Przeżyliśmy już rożnych prezydentów i rożne układy. Ale nie po to od 22 lat mamy misje firmy żeby się tym przejmować. Przypomnę "Aby miasto było lepsze".

Ten program ma być nowym forum do dyskusji. nie prowadzi go nikt z naszych ludzi (dziennikarzy).
Każdy będzie mógł być świadkiem nagrań. Wg. mnie to dobry pomysł - na program - na dobrym poziomie.

Tylko będą to ludzie z TVP czyli kogo ? Chyba tonącej PO

aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworzno tak! Ale jak?

Postprzez aksa73@portal » 26 kwi 2013, o 20:54

aksa73@poczta.jaw.pl napisał(a):
franek@poczta.jaw.pl napisał(a):akasa: normalnie nie odpowiadam na takie posty ale to mój projekt i czuje się zobowiązany go pilnować.

Nasza telewizja jest jaka jest, może się zmienić szybciej niż Ci się wydaje.

Zapewniam Cię że się zmieni - w naszej ofercie pojawią sie nowe programy, będziemy dostępni w nowych sieciach kablowych, cyfrowych itd. również poza blokami.

Telewizja to nie tylko My ale kilkanaście podmiotów które zrzeszamy.

Wiem, że Ci którym nasze poglądy się nie podobają woleliby gdybyśmy się wyprowadzili z miasta. Przeżyliśmy już rożnych prezydentów i rożne układy. Ale nie po to od 22 lat mamy misje firmy żeby się tym przejmować. Przypomnę "Aby miasto było lepsze".

Ten program ma być nowym forum do dyskusji. nie prowadzi go nikt z naszych ludzi (dziennikarzy).
Każdy będzie mógł być świadkiem nagrań. Wg. mnie to dobry pomysł - na program - na dobrym poziomie.

Tylko będą to ludzie z TVP czyli kogo ? Chyba tonącej PO
Proponuję abyście subiektywnie oceniali jak nasze miasto ma wyglądać, nie jestem entuzjastą pana Silberta ale bez przesady nie róbcie wiochy. Coś się w końcu u nas dzieje.Choć nie ze wszystkim się zgadzam co robi to uważam że pan były marszałek do pięt mu nie dorasta. Może zajmijcie się kolejkami do przychodni kierowanych przez działaczy PO.Przypomnę "Aby wszystkim żyło się lepiej"

aksa73@portal
 
Posty: 190
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości