Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Komentarze do artykułów w portalu

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez redakcja@jawnet » 11 kwi 2012, o 14:37

Zachęcamy do wypełnienia ankiety „Wykorzystanie mediów i portali społecznościowych w promocji gminy Jaworzno”.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez aniolkipis@portal » 11 kwi 2012, o 19:02

Nie wiem czy właściwie odczytałem intencje, ale mam takie przeświadczenie, iż Tata Franka kalkuluje jak tu na współpracy - czytaj promocji miasta - wydoić więcej kasy:roll:w ostatnim numerze - tak mam na myśli dzisiejszy - na każdej stronie rzuca się w oczy info o przetargu, o konkursie na referenta kultowej i docenianej przez mieszkań straży miejskiej itd. Wiem jak wygląda wycena pracy redaktorów - dalej linijka?w ocenie wierszówki?:Dale ta ankieta to kiszka do kwadratu..
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez freezee@jawnet » 11 kwi 2012, o 19:56

1 . Gdzie szuka Pan/ Pani informacji dotyczących miasta Jaworzna? *
nk
facebook
twitter
blip
jaw.pl
jaworzno.naszemiasto.pl
twj.pl
jaworznianin.pl

I pytanie nr 3
Co Pan/ Pani sądzi o aktualnej stronie miejskiej www.jaw.pl


Dla kogo ta ankieta??

Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez laska00125@portal » 11 kwi 2012, o 21:54

Za czasów PRL-u w podstawówce pani nauczycielka zadała dzieciom pracę domową: "Napisz kto jest Twoim idolem i dlaczego Lenin" ?
Państwo administracja tej strony chyba czerpie pomysły z tamtych czasów.
laska00125@portal
 
Posty: 40
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez jawman@portal » 12 kwi 2012, o 05:35

Kolejna kompromitacja. :|
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez p-jamroz@portal » 12 kwi 2012, o 08:09

Czyja kompromitacja?
Chciałem tylko uściślić, że autorem ankiety nie jest redakcja ani um.
Avatar użytkownika
p-jamroz@portal
 
Posty: 792
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez aniolkipis@portal » 12 kwi 2012, o 19:00

Więc komu zależy? Jak nie UM i CTV vel jaw.pl? Chcesz mi napisać smolisty artykuł, że ankietę stworzyło przejęte przez niemiecką finansjerę TVN dostrzegając potencjał w jaworznickim rynku po aferze z psem?!;)
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez p-jamroz@portal » 13 kwi 2012, o 08:06

Zadałem za pośrednictwem tego portalu ankietowego pytanie do autora kim jest i jaki jest cel tej ankiety. Może odpowie.
Avatar użytkownika
p-jamroz@portal
 
Posty: 792
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez p-jamroz@portal » 13 kwi 2012, o 10:59

"Ankieta jest mi potrzebna do napisania pracy na studia podyplomowe. Temat pracy to "Media i nowe media jako forma komunikacji oraz promocji miasta na przykładzie gminy Jaworzno".
Ankieta ma na celu sprawdzenie opinii mieszkańców o sposobach komunikacji i promocji oraz sprawdzenie, czy mieszkańcy utrzymują za pośrednictwem portali społecznościowych jakiekolwiek relacje z władzami miasta, stąd pytania o to, czy ma się w znajomych prezydenta i czy "lajkuje" się jego posty."

Taką odpowiedź dostałem od autorki ankiety, pani Izabeli.
Avatar użytkownika
p-jamroz@portal
 
Posty: 792
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wypełnij ankietę o mediach w Jaworznie

Postprzez laska00125@portal » 13 kwi 2012, o 13:20

Studia podyplomowe??? Boże ty widzisz i nie grzmisz !
Dyplomantka, już prawdopodobnie z tytułem magistra nie ma zielonego pojęcia o mediach, o których robi ankietę? Z całym szacunkiem, ale nazwanie jaw.pl stroną miejską, to pierwsze nieporozumienie (Co Pan/ Pani sądzi o aktualnej stronie miejskiej www.jaw.pl) Ktoś kto robi podyplomowe studia nie wie, co to strona miejska? Czyli w tym wypadku www.jaworzno.pl - przynajmniej w nomenlaturze oficjalnej strona miejska, to strona prowadzona przez urząd danego miasta? - Jeśli sądzi się inaczej, to wszystkie strony w danym mieście mogą być nazwane stronami miejskimi. Nieporozumienie drugie to takie, że w pytaniach powinna być choć jedna opcja - "nie mam zdania", albo "nie wiem", albo "inne". Jak można zapytać o FB nie dając możliwości wypowiedzi osobom, które nie mają tam konta? Kilka pytań sugeruje, że jest to anikieta tylko dla posiadających konta na FB, czyli na najbardziej ogłupiającym portalu na świecie. Poza tym, jak ktoś już zauważył, ankieta jest niekompletna, bo brakuje jednego wielkiego portalu - nie będę przez ostrożność reklamować.
W związku z powyższym uważam, że albo ktoś, kto zrobił tą ankietę zrobił ją na zamówienie, aby nie dać możliwości udzielenia niewygodnych dla zlecajacego odpowiedzi, albo uczęszcza nie na studia podyplomowe, a do podstawówki.
laska00125@portal
 
Posty: 40
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron