Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Komentarze do artykułów w portalu

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez redakcja@jawnet » 27 lip 2010, o 17:01

Ciężkowice mają przed sobą wielką szansę na rozwój. Dzielnica ta może stać się ośrodkiem turystycznym, w październiku rusza budowa pola golfowego. Będzie to osiemnastodołkowe pole golfowe o najwyższy światowym standardzie. Dodatkowo baza noclegowa, lotnisko, spa, gdzie powstanie 2 tysiące miejsc pracy dla Jaworznian. Koszt inwestycji to pół miliarda złotych.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez netkuba@portal » 27 lip 2010, o 17:42

w pierwszym momencie myslalem, ze to jakis zart :), ale widze, ze jednak nie - co to duzo pisac, oby tylko wszystko potoczylo sie zgodnie z planem :)
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez barton@jawnet » 27 lip 2010, o 18:04

Tak do końca nie wierz , w tę przedwyborczą paplaninę . Jeszcze żadna łopata nie została wbita , a już redakcja przedstawia daleką przyszłość , jako coś pewnego i rzeczywistego. Zainwestują , zbudują to dopiero można pochwalić i pisać , że Jaworzno będzie słynne na cały świat , królowie golfu będą się zabijać o miejsce na polu , a dziesiątki krążących samolotów , będą się prosić o zezwolenie na lądowanie . Nie wiem co za marzyciel(ka) pisze takie teksty , ale niech już zejdzie na ziemię. Chcemy rzeczywistych informacji a nie obiecywania gruszek na wierzbie . Już było tyle przypadków w Polsce , gdzie media jak w mantrze , trąbiły o sukcesie , który w rzeczywistości nigdy nie nastąpił....choćby inwestycje Jacksona Michaela , który miał wybudować parki rozrywki. Arabski sułtan Ahmed Bin Sulayem miał na granicy województw śląskiego i małopolskiego wybudować 50-tysięczne Nowe Miasto. Wille, apartamentowce, szkoły, szpital, restauracje i park miały powstać nieopodal miejscowości Balin koło Chrzanowa - wiadomość z 2008 roku. Takich przypadków są setki. Jestem mocno stąpającym po ziemi człowiekiem. Jak zobaczę , to uwierzę . Na razie , tylko redakcja kupony odrywa.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez grisham@portal » 27 lip 2010, o 18:16

Czyżby dziś 1 kwietnia:ugeek::ugeek::ugeek:, lotnisko:ugeek::ugeek::ugeek:. Druga Arabia. Jeszcze szyb postawmy, zbudujmy rurociąg - i leżmy pod palmami ze szklaneczką Jaśka:ugeek:.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez gancu@jawnet » 27 lip 2010, o 18:40

No świetna wiadomość, ale dopóki nie ma 100% pewności, to lepiej nie wyskakiwać z huraoptymizmem 8-)
Avatar użytkownika
gancu@jawnet
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez onwa@jawnet » 27 lip 2010, o 20:09

a ja mysle ze bardziej by sie przydalo lotnisko w jaworznie dla malych awionetek i samolotow niz jakies pole golfowe z ktorego bedzie kozystac garstka ludzi i raz w roku jakas impreza w dodatku jeszcze zamknieta
onwa@jawnet
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez wojtek-k@portal » 27 lip 2010, o 20:24

a mnie się to bardzo nie podoba (głównie przez to, że mam to 'za płotem'). Fajnie - wybudują moloch dla garstki bogaczy ale znikną ogromny teren 'spacerowo-rowerowy' >:

EDIT: a to plan zagospodarowania Ciężkowic został już zaakceptowany? Wydawało mi się, że ciągle były z nim przepychanki...
Avatar użytkownika
wojtek-k@portal
 
Posty: 60
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez barton@jawnet » 27 lip 2010, o 20:25

Jak za płotem , to zrobisz mały podkop i będziesz się uczył grać w kulki .:D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pole golfowe klasy mistrzowskiej

Postprzez tomaszsedor@portal » 27 lip 2010, o 21:47

I oby się udało. Mam nadzieję, że zaściankowe myślenie niektórych radnych oraz złośliwość wojewody w tym nie przeszkodzi. Mam też nadzieję, ze mieszkańcy Ciężkowic zauważyli szansę na rozwój i to, że takie pole golfowe da szansę na rozwiązanie części problemów komunikacyjnych dzielnicy.
Podstawa, by wszystko powstało w sposób nie naruszający, niedalekiej "Doliny Żabnika". Cała ta część miasta to wielka niezauważona i zaprzepaszczona szansa. Czy wiecie, że Zalew Sosina, mam trzy razy większa nieckę?? Niestety nie zalano pozostałej części i wyrosły drzewa. Byłby to m.in. świetny zbiornik na żeglowanie.
Oby równiez uratowano choćby kilka budynków dawnej cementowni, pozwolono na rozwój Off Roadu a także zagospodarowano dobrze kamieniołom, w którym ma powstać Geosfera. Stworzy to kompleks służący rozwojowi turystyki wypoczynkowej, edukacyjnej, aktywnej i przemysłowej.
Avatar użytkownika
tomaszsedor@portal
 
Posty: 1055
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 60 gości

cron